Makina me qera

ÇMIMET E MAKINAVE ME QERA

 

MAKINA 1 DITË 3 DITË 5 DITË 7 DITË 10 DITË
SUZUKI WAGON R (A/C) 35 € 84  € 135 € 182 € 250 €
OPEL AGILA (A/C) 35 € 84  € 135 € 182 € 250 €
TOYOTA YARIS (A/C) 35 € 94 € 150 € 196 € 270 €
PEUGEOT 206 (A/C) 35 € 94 € 150 € 196 € 270 €
HYUNDAI GETZ (A/C) 35 € 100 € 160 € 210 € 290 €
PEUGEOT CABRIO 206 (A/C) 42 € 120 € 190 € 252 € 350 €
SUZUKI JIMNY 4X4 (CABRIO) 45 € - - - -
V/W POLO (A/C) 42 € 120 € 190 € 252 € 350 €
AUDI A2 (A/C) 42 € 120 € 190 € 252 € 350 €
PEUGEUT 206 CABRIO (A/C) 42 € 120 € 190 € 252 € 350 €
SUZUKI SPLASH (A/C) 42 € 120 € 190 € 252 € 350 €
TOYOTA YARIS (AUTOMATIC) 45 € 120 € 190 € 252 € 350 €
TOYOTA COROLA (A/C) AUTOMATIC DIESEL 50 € 140 € 225 € 301 € 400 €
OPEL ASTRA A/C 50 € 140 € 225 € 301 € 400 €

 

Te gjitha cmimet perfshijne taksat, demtimet/aksidentent, siguracionin si dhe kilometra pa limit.

Shofer i dyte falas
Sexholine per femije falas
Asnje kosto e fshehur ekstra

Prenoto makinë me qera

Të dhëna personale

Rreth Nesh

Finikas Lines & Travel ka arritur te konsiderohet si nje prej operatoreve kryesor ne linjat e transportit nderkombetar detar, tokesor, po ashtu edhe ne fushen e turizmit, me udhetime turistike.

 

Lexo më Shumë

Agjensitë në Shqipëri

Address: Lagjia Nr. 4, Rruga Mitat Hoxha, Prane Portit, Sarandë, Shqipëri

 

   

Agjensitë në Korfuz

Porti Korfuz, Greqi

Finikas Lines
Mancan Travel / Anek Lines 

1, Rruga Ethnikis Antistaseos
49100 Korfuz, Greqi

T. 00302661032664

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter and get informed.
go top