PARGA

Për një ditë të bukur dhe eksperiencë të paharrueshme bashkohuni me ne për të vizituar qytetin e bukur të Pargës.

Parga shtrihet në pjesën veri-perëndimore të Greqisë. Ky qytet i vogël ndodhet në një gji  të vecuar të detit Jon.

Udhëtimi ynë fillon në mëngjes me autobus. Ju do të keni mundësinë të zbuloni qytetin e bukur të Pargës, kështjellën e Ali Pashës, rrugët e bukura dhe piktoreske dhe shtëpitë e vjetra të Pargës. Pasi të keni eksploruar qytetin ju do të keni mundësinë të adhuroni me varkë plazhet mahnitës shkëmborë. Gjithashtu do të ndaloni në plazhin e Liknos për të notuar dhe për të bërë banjo dielli. Në fund të ditës ju do të keni jë kujtim të bukur dhe një dëshirë për t’u kthyer prapë.

Gjithmonë rekomandohet nga klientët tanë.

Book This Tour

Udhëtime të ngjashme

Nisemi nga Saranda dhe destinacioni jone I pare eshte fshati I Borshit, te ujeva...
Finikas Lines ju ofron nje nate mahnitese plot muzike ‘live’, kercimtare (vallta...
Nisemi nga porti dhe vizitojme kalane e Lekuresit, ku ndalojme per 30 min per te...
Ne ju japim mundësinë për të zbuluar qytetin e njëmijë shkallëve Gjirokastën bas...
Për adhuruesit e historisë dhe arkeologjisë ejani me ne për të eksploruar BUTRIN...
Finikas Lines ju jep mundësinë për një udhëtim ditor në qytetin kozmopolitan të...
Për adhuruesit e detit dhe varkave FINIKAS LINES gjatë verës organizon një ditë...

Rreth Nesh

Finikas Lines & Travel ka arritur te konsiderohet si nje prej operatoreve kryesor ne linjat e transportit nderkombetar detar, tokesor, po ashtu edhe ne fushen e turizmit, me udhetime turistike.

 

Lexo më Shumë

Agjensitë në Shqipëri

Address: Lagjia Nr. 4, Rruga Mitat Hoxha, Prane Portit, Sarandë, Shqipëri

 

   

Agjensitë në Korfuz

Porti Korfuz, Greqi

Finikas Lines
Mancan Travel / Anek Lines 

1, Rruga Ethnikis Antistaseos
49100 Korfuz, Greqi

T. 00302661032664

NEWSLETTER

Subscribe to our newsletter and get informed.
go top